Internetový obchod www.harmonizacia-zdravia.sk

Uvedenie do prevádzky internetový obchod pre spoločnosť DE Vital, s.r.o. eshop harmonizacia-zdravia.sk na predaj bioprotektorov pre harmonizáciu škodlivého žiarenia. Na internetovú predajňu je použitý publikačný systém Joomla

Uvedenie do prevádzky internetový obchod pre spoločnosť DE Vital, s.r.o. eshop  harmonizacia-zdravia.sk na predaj bioprotektorov pre harmonizáciu škodlivého žiarenia. Na internetovú predajňu je použitý publikačný systém Joomla 1.5.23 a komponenta eshop Virtuemart. Na dizajn sme vytvorili webovú šablónu podľa požiadaviek klienta. Eshop umožňuje pohodlné zobrazenie pre mobilných užívateľov ako sú smartfóny, ifony a PDA. V takom prípade sa automaticky webstránka prepne do vzhľadu pre mobilné zariadenie. Ďalší komponent Newsletter sa používa na tvorbu a správu newsletrov (bulletinov). Inštalácia, konfigurácia redakčného systému a zaškolenie. Obsah eshopu si vkladá klient sám pomocou administračného rozhrania pre eshop a redakčný systém. Naša firma naďalej poskytuje poradenstvo a správu aktualizácii.

Použité technológie: Tvorba Xhtml šablóny pre redakčný systém Joomla, tvorba šablóny pre eshop, inštalácia a správa obchodu. Odkaz na internetový obchod www.harmonizacia-zdravia.sk.