Webhosting je diskový priestor na výkonnom počítači (na serveri), ktorý je nepretržite (nonstop, 24h denne) pripojený vysokou rýchlosťou (vysokou konektivitou) do siete internetu.

Pokiaľ sa rozhodnete pre vlastnú doménu (www stránku), bude potrebné súbory Vašej www stránky niekde (fyzicky) umiestniť - práve k tomuto účelu slúži webhosting.
Doména druhej úrovne je vlastné doménové meno, pod ktorým vás na internete môžu nájsť vaši klienti a partneri. Napr.:
  • www.vasafirma.sk
  • www.vasemeno.sk
Domény druhej úrovne vždy spravuje konkrétna organizácia. Napríklad domény druhej úrovne patriace pod medzinárodnú doménu sk spravuje spoločnosť SK-NIC, a.s. Domény druhej úrovne si môžete zaregistrovať prostredníctvom oprávnených registrátorov. Doménu si zaregistrujte tak, aby ste boli jej vlastníkom. Alebo vam ju zaregistrujeme my.
Pokiaľ ste zabudli heslo nič hrozného sa nedeje. Existuje adresa vo vašej joomle kde je možné vyresetovať heslo a na vašu emailovú adresu ktorú ste zadali v registrácii vám príde bezpečnostný odkaz na ktorý keď kliknete tak budete môcť si zvoliť nové heslo.
Joomla 2,5 - www.vasastranka.sk/component/users/reset
Joomla 1,5 - www.vasastranka.sk/component/user/reset
V podstate áno. Jadro systému a rozšírenia pokiaľ sa včas aktualizujú. Je dôležité dodržiavanie základných bezpečnostných opatrení a zásad. A to hlavne dostatočné silné heslo, používať programy na správu ftp ktoré šifrujú uložené heslá a podobne.
Redakčný systém je program, ktorý ma na starosti zobrazovanie a správu internetových stránok. Vďaka redakčnému systému je možné aby mohol vkladať obsah a spravovať stránky aj užívateľ s minimálnimi znalosťami html jazyka.
KONTAKT

Zaujala vás moja ponuka?

 kontaktujte ma teraz!
KONTAKT