Aktualizácia Joomla! 3.9.11
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.11. Toto je vydanie bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 1 chybu zabezpečenia a obsahuje 25 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.7 a 3.9.8
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.9. a následne 3.9.10. Tieto vydania riešia bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, konkrétne  pár chýb zabezpečenia nízkej úrovne a obsahuje aj pár vylepšení. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.7 a 3.9.8
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.7. a následne 3.9.8. Tieto vydania riešia bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, konkrétne  3 chyby zabezpečenia a obsahuje 42 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.6
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.6. Toto je vydanie bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 2 chyby zabezpečenia a obsahuje 25 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.5
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.5. Toto je vydanie bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 3 chyby zabezpečenia a obsahuje 20 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.4
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.4. Toto je vydanie bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 4 chyby zabezpečenia a obsahuje 28 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.3
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.3. Toto je vydanie bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 6 bezpečnostných chýb a obsahuje 30 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.2
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.2. Toto je bezpečnostná verzia pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 4 chyby zabezpečenia a obsahuje viac ako 50 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.1
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.1.Toto je pravidelná bezpečnostná verzia pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 40 opráv a bezpečnostných chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.0
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.0. Táto nová verzia obsahuje viac ako 250 vylepšení pre Joomla CMS - bol prianý kompletný nástroj na ochranu osobných údajov, ktorý umožní rýchlejšie a jednoduchšie dodržiavanie zásad GDPR. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.8.13
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.13.Toto je bezpečnostná verzia pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 5 bezpečnostných chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.8.12
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.12. Ide o vydanie zabezpečenia pre sériu Joomla 3.x, ktorá rieši 3 chyby zabezpečenia a obsahuje viac ako 20 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.8.11
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.11. Jedná sa o pravidelnú bezpečnostnú aktualizáciu. Toto vydanie rieši opravy chýb pre 3.x sériu Joomla, ktorá obsahuje viac ako 35 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.8.10
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.10. Táto verzia rieši jednu chybu uvedenú v 3.8.9, ktorá ovplyvňuje servery Windows. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.8.9
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.9. Jedná sa o pravidelnú bezpečnostnú aktualizáciu. Ide o vydanie zabezpečenia, ktoré rieši 2 chyby zabezpečenia a obsahuje viac ako 50 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.8.8
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.8. Jedná sa o pravidelnú bezpečnostnú aktualizáciu. Ide o vydanie zabezpečenia, ktoré rieši 9 bezpečnostných chýb, obsahuje viac ako 50 opráv chýb a obsahuje rôzne vylepšenia týkajúce sa zabezpečenia. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky ich web stránky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.8.7
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.7. Jedná sa o pravidelnú bezpečnostnú aktualizáciu. Toto vydanie rieši opravy chýb pre 3.x sériu Joomla, ktorá obsahuje viac ako 70 opráv a vylepšení nájdených chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.8.6
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.6. Jedná sa o pravidelnú bezpečnostnú aktualizáciu. Toto vydanie rieši opravy chýb pre 3.x sériu Joomla, ktorá obsahuje viac ako 60 opráv a vylepšení nájdených chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.8.4
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.5. Jedná sa o aktualizáciu ktorá rieši regresné chyby, ktoré boli hlásené vydaním verzie 3.8.4. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.8.4
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.4. Jedná sa o pravidelnú bezpečnostnú aktualizáciu. Toto vydanie rieši opravy chýb pre 3.x sériu Joomla, ktorá obsahuje viac ako 100 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.8.3. Jedná sa o pravidelnú bezpečnostnú aktualizáciu. Toto vydanie rieši opravy chýb pre 3.x sériu Joomla, ktorá obsahuje viac ako 60 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizovať redakčný systém Joomla 2.5 na 3.XX? Ak áno tak kedy? Na túto otázku najčastejšie mám jednoduchú odpoveď. Aktualizovať pokiaľ doplnky a grafická šablóna podporuje Joomla 3. A hlavne, pokiaľ sa Vám to oplatí. To znamená či webstránka alebo eshop si na seba zarábajú, alebo nie.

Podkategórie

KONTAKT

Zaujala vás naša ponuka?

 kontaktujte nás teraz! 
KONTAKT