Aktualizácia Joomla! 3.9.11
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.11. Toto je vydanie bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 1 chybu zabezpečenia a obsahuje 25 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.7 a 3.9.8
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.9. a následne 3.9.10. Tieto vydania riešia bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, konkrétne  pár chýb zabezpečenia nízkej úrovne a obsahuje aj pár vylepšení. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.7 a 3.9.8
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.7. a následne 3.9.8. Tieto vydania riešia bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, konkrétne  3 chyby zabezpečenia a obsahuje 42 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.6
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.6. Toto je vydanie bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 2 chyby zabezpečenia a obsahuje 25 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.5
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.5. Toto je vydanie bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 3 chyby zabezpečenia a obsahuje 20 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.4
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.4. Toto je vydanie bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 4 chyby zabezpečenia a obsahuje 28 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.3
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.3. Toto je vydanie bezpečnostnej opravy pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 6 bezpečnostných chýb a obsahuje 30 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.2
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.2. Toto je bezpečnostná verzia pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 4 chyby zabezpečenia a obsahuje viac ako 50 opráv a vylepšení chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizácia Joomla! 3.9.1
Dnes bola zverejnená aktualizácia redakčného systému Joomla! na verziu 3.9.1.Toto je pravidelná bezpečnostná verzia pre 3.x sériu Joomla, ktorá rieši 40 opráv a bezpečnostných chýb. Všetkým klientom ktorí majú aktívnu službu bezpečnostné aktualizácie automaticky aktualizujeme.
Aktualizovať redakčný systém Joomla 2.5 na 3.XX? Ak áno tak kedy? Na túto otázku najčastejšie mám jednoduchú odpoveď. Aktualizovať pokiaľ doplnky a grafická šablóna podporuje Joomla 3. A hlavne, pokiaľ sa Vám to oplatí. To znamená či webstránka alebo eshop si na seba zarábajú, alebo nie.

Podkategórie

KONTAKT

Zaujala vás naša ponuka?

 kontaktujte nás teraz! 
KONTAKT