SEO optimalizácia a Copywriting

Copywriting je písanie textov na web stránke alebo internetovom obchode.Ďalšou dôležitou vlastnosťou je, aby bol text "originálny".

Copywriting je písanie textov na web stránke alebo internetovom obchode. Dôležité pri písaní textov na web stránky je, aby text bol pre návštevníkov stránky napísaný jednoducho a zrozumiteľne. Ďalšou dôležitou vlastnosťou je, aby bol text "originálny". Žiadne kopírovanie z iných stránok sa v tomto prípade nevypláca. Z týchto základných vlastností sa potom predpokladá, že obsah bude dobre hodnotený a posunutý na vyššie pozície vo výsledkoch výhľadávania.

 Ako Vám môžeme spraviť copywriting?
 
Napísanie vhodných textov je o spolupráci SEO konzultanta a majiteľa web stránky. Postup je, že majiteľ – správca web stránky napíše text, ktorý popisuje službu alebo produkt, ktorý popisuje na stránkach. Potom ho SEO konzultant upraví tak, aby spĺňal požiadavky, ktoré sa z hľadiska SEO optimalizácie a copywritingu požadujú.

SEO optimalizácia

Naše stránky a internetové obchody spĺňajú dnešné požiadavky na umožnenie vzniku a prevádzky úspešných online projektov.

K našim klientom, ktorí využívajú SEO patria:

www.arianesport.sk
www.moto-stylemx.com
www.ibazos.sk
www.najinzercia.sk
www.realitypark.sk
www.auto-flex.eu