Web služby pre Vás

Poskytujeme všetky služby pre Vaše webstránky

Copywriting je písanie textov na web stránke alebo internetovom obchode. Dôležité pri písaní textov na web stránky je, aby text bol pre návštevníkov stránky napísaný jednoducho a zrozumiteľne. Ďalšou dôležitou vlastnosťou je, aby bol text "originálny". Žiadne kopírovanie z iných stránok sa v tomto prípade nevypláca. Z týchto základných vlastností sa potom predpokladá, že obsah bude dobre hodnotený a posunutý na vyššie pozície vo výsledkoch výhľadávania.

Pri vykonávaní našej pracovnej činnosti web dizajnu a tvorby stránok sa často stretávame s tvorbou a úpravou grafických prvkov. Vytvoríme grafický banner, grafické šablóny pre redakčný systém Joomla! Úprava grafických šablón, či navrhovanie od úplného základu.

Dnes vyhľadáva služby, alebo produkty skoro každý. Konkurencia nespí a preto je pre úspech Vašich stránok a obchodu dôležité, aby bola viditeľná a ľahko nájditeľná. To znamená, aby sa zobrazovala v Google vyhľadávači na prvej strane, alebo maximálne na tretej strane.

PPC reklama - pay per click (platby za klik na reklamu). Vaše odkazy sa budú zobrazovať na prvej stránke v Google. Reklamná kampaň sa dá spustiť v priebehu niekoľkých hodín.

Potrebujete pre svoj redakčný systém Joomla vytvoriť pekný a funkčný dizajn? Alebo potrebujete zrealizovať redizajn už existujúcich stránok? Ste na správnej adrese. Vytvoríme Vám web dizajn podľa Vašich požiadaviek, alebo Vám môžeme poskytnúť už skoro hotové dizajny od popredných firiem ako JoomlaArt.com, Rockettheme.com, YouJoomla za prijateľné ceny.

Zobrazujú sa Vaše webstránky pomalšie? Keď je špička medzi jedenástou a šestnástou hodinou cítite výrazný rozdiel v načítavaní stránok? Tak pre Vás je určená služba virtuálny server a dedikovaný server. Virtuálny server je webserver, ktorý je spustený v nejakom virtualizačnom prostredí a správa sa ako reálny fyzický server.