Zobrazujú sa Vaše webstránky pomalšie? Keď je špička medzi jedenástou a šestnástou hodinou cítite výrazný rozdiel v načítavaní stránok? Tak pre Vás je určená služba virtuálny server a dedikovaný server. Virtuálny server je webserver, ktorý je spustený v nejakom virtualizačnom prostredí a správa sa ako reálny fyzický server. Virtuálny server je dobrá voľba pri plnení Vašich požiadaviek na kvalitné, dostatočne výkonne riešenie na zobrazovanie Vašich webstránok.

Virtuálne servery
Spolupracujeme s poprednou celosvetovou hostingovou spoločnosťou, kde servery sú umiestnené v Nemecku alebo vo Francúzku. Výkonný 6 procesorový webserver s 8GB pamätou a 200GB SSD úložným priestorom môžete mať už od 13 €.

Tip: Výkonný 2 procesorový webserver s 4GB pamätou a 40GB SSD úložným priestorom môžete mať už od 5.88 €.

Môžete si overiť na adrese:http://www.server4you.net/vps  alebo na https://www.hetzner.de/cloud


Príklad:
Virtuálny serve
r 6CPU 8GB RAM 200GB SSD cena za mesiac : 13 €
Sprava servera 1hodina za mesiac : 15 €
Prvotná inštalácia
a konfigurácia: 30 €

Príklad 2:
Virtuálny serve
r 2CPU 4GB RAM 40GB SSD cena za mesiac : 5,88 €
Sprava servera 1hodina za mesiac : 15 €
Prvotná inštalácia
 a konfigurácia: 30 €

Získate svoj vlastný priestor, kde nebudete limitovanými ostatnými webstránkami.  Tento príklad sa hodí na 2-3 kvalitné navštevované eshopy alebo webstránky. Poprípade množstvo jednoduchých webstránok. Webstránky sa Vám budú zobrazovať rovnako, či je špička alebo nie. Samozrejmosťou sú zálohy a zabezpečenie. 


D
edikované servery
Dedikované servery sú fyzické servery umiestnené v serverovni prenajaté na obdobie podľa zmluvného kontraktu. Výpovedná lehota je od jedného mesiaca. Spolupracujeme s poprednou celosvetovou hostingovou spoločnosťou, kde servery sú umiestnené v Nemecku alebo vo Francúzku.
Môžete si overiť na adrese:http://www.server4you.net/dedicated-server/proserver alebo https://www.hetzner.de/dedicated-rootserver/matrix-ex

Príklad 1 NVME:
Fyzický server
8CPU Intel® Core™ i7-6700, 64GB DDR4 RAM, 2X512GB NVMe SSD cena za mesiac : 40,80 € 
Sprava servera 1hodina za mesiac : 15 €
Prvotná inštalácia a konfigurácia: 30 €

Príklad 2 NVME:
Fyzický server
 12CPU Intel® Core™ i7-8700, 64GB DDR4 RAM, 2X512GB NVMe SSD cena za mesiac : 64,80 € 
Sprava servera 1hodina za mesiac : 15 €
Prvotná inštalácia a konfigurácia: 30 €

Získate svoj vlastný server, kde nebudete limitovaný. Takýto server sa hodí na väčší projekt, alebo na viac projektov naraz. Webstránky sa Vám budú zobrazovať rovnako, či je špička alebo nie. Samozrejmosťou sú pravidelne zálohy a zabezpečenie. 

KONTAKT

Zaujala vás naša ponuka?

 kontaktujte nás teraz! 
KONTAKT